facebook_page_plugin

Jest nagranie jak Halina Sarul używa gwizdka podczas wypowiedzi Piotra Andruszkiewicza

Wczorajsza debata kandydatów na burmistrza na długo zapadnie w pamięć mieszkańców miasta. Przyczyną nie są wypowiedzi potencjalnych burmistrzów lecz zachowanie Haliny Sarul, głównej twarzy komitetu urzędującego burmistrza, która jak się teraz okazuje nie tylko zwyzywała jednego z organizatorów debaty od "śmiecia" i "skurwy*yna" ale ... podczas wystąpień kandydata na burmistrza Piotra Andruszkiewicza, zagłuszała jego wypowiedzi gwizdkiem

O Skandalicznym zachowaniu głównej twarzy komitetu GPO urzędującego burmistrza pisaliśmy tutaj: Kandydatka GPO po debacie: "Won skurwysu*nu, odejdź śmieciu" [VIDEO]. Dziś na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Podczas wystąpień Piotra Andruszkiewicza - kandydata na burmistrza Giżycka, Halina Sarul (obecna radna powiatowa i "jedynka" do rady miejskiej z list obecnego burmistrza) notorycznie zakłócała wypowiedzi używając ... gwizdka (VIDEO)

Bulwersujące zachowania z sali, przyćmiły merytoryczność debaty. Buczenie, wyzwiska z sali, gwizdy okrzyki "konstytucja", podczas wystąpień Andruszkiewicza dobiegały zarówno od komitetu urzędującego burmistrza (GPO) oraz komitetu OK GIŻYCKO. Spotkało się to z lawiną krytyki ze strony internautów i mieszkańców, gdyż na sali 85% stanowili własnie kandydaci na radnych ze wszystkich trzech ugrupowań. 

Do tej pory urzędujący burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz, nie odniósł się do całego zdarzenia, nie odciął i nie potępił zachowania radnej Haliny Sarul, chociaż przez ostatnią kadencję szeroko promował akcję #GiżyckoStopDlaHejtu. Debata odbyła się w niedzielę o godz. 17.00. Nagranie używającej gwizdka kobiety udostępnił kamerzysta wczorajszej debaty.

 

Używanie gwizdka. Tak wyglądało każdorazowe zachowanie Pani Halina Sarul podczas debaty, gdy głos zabierał kandydata na burmistrza Piotr Andruszkiewicz.

Opublikowany przez Adam Pietkiewicz Poniedziałek, 15 października 2018
Góra