facebook_page_plugin

Doradca burmistrza: "Ogłoszony przez Burmistrza sukces nie ma nic wspólnego z rzeczywistością"

W poniedziałek burmistrz Iwaszkiewicz, na swojej facebookowej stronie zamieścił wpis, w którym informuje, że Giżycko zanotowało (niebywały jak dotąd) wzrost zamożności przez co w rankingach ogólnopolskich awansowaliśmy na 89 miejsce (poprzednio była to 167 pozycja). Tyle rankingi, bo jak się okazuje "ogłoszony przez Burmistrza sukces nie ma nic wspólnego z rzeczywistością" - mówi Mirosław Kastner - społeczny doradca burmistrza ds. inwestycji. 

W swej "kampanii sukcesu" przypominającą raczej "propagandę sukcesu" burmistrz Iwaszkiewicz zapomniał napisać całej prawdy, dotyczącej źródła tego gwałtownego wzrostu zamożności naszego miasta. Okazuje się, że za wzrostem w rankingach stoi... wyprzedaż majątku miejskiego, co w zestawieniu z rekordowym zadłużeniem naszego miasta, powinno być powodem do zastanowienia, a nie chluby. Wpis Mirosława Kastnera publikujemy poniżej. 

 

GIŻYCKI CUD GOSPODARCZY W niedzielę 28 lipca Burmistrz Giżycka podał informację, że jesteśmy drugim najzamożniejszym...

Opublikowany przez Mirosław Kastner - giżyckomania Wtorek, 30 lipca 2019
Góra