piątek, 14 czerwcaredakcja@wGizycku.pl
Shadow

Giżyckie morsy zabrały podopiecznych Domu Dziecka do Św. Mikołaja

Giżycki Klub Morsów Zimny Ptak to nie tylko zdrowe zimowe kąpiele, ale również społeczność, angażująca się w akcje charytatywne. W tym roku morsy znad Niegocina postanowiły zebrać fundusze i zorganizować podopiecznym domu dziecka w Giżycku wizytę u Św. Mikołaja

Giżyckie morsy jesienią zbierały fundusze na coroczną akcję świąteczną. W zeszłym roku też pomagali wychowankom domu dziecka, przynosząc świąteczne paczki. W tym roku postanowili jednak zaprosić dzieci do Przystani Św. Mikołaja, czyli zaaranżowanej wioski świątecznej w Gwarku (Piękna Góra).

Tuż po przekroczeniu progu Przystani Św. Mikołaja, na dzieci czekały gry i zabawy m.in. pobyt w gwiezdnym igloo, szaleństwo na galaktycznym torze saneczkowym, sprytne i zwinne przejście przez laser czy też tworzenie ozdób świątecznych, a zwieńczeniem było spotkanie ze św. Mikołajem, który z łatwością wszedł w interakcje z najmłodszymi.

Morsy spod znaku Zimnego Ptaka planują w tym sezonie wiele ciekawych imprez i atrakcji. Można do nich dołączyć w każdą niedzielę o godz. 12.00 na plaży miejskiej w Giżycku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *