piątek, 19 lipcaredakcja@wGizycku.pl
Shadow

Kastner zyskuje w wyścigu o burmistrza. Rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami

Mirosław Kastner – giżyckomania

Znamy już wszystkich kandydatów na urząd burmistrza Giżycka. W kwietniowych wyborach powalczy pięć osób. Większość z nich to ludzie, którzy od 20 lat przewijają się na giżyckiej scenie, ale są wśród nich nowe twarze – jedną z nich jest inżynier Mirosław Kastner

Wśród osób które będą ubiegać się o głosy w wyborach na urząd Burmistrza Giżycka zabraknie obecnego włodarza – Wojciecha Iwaszkiewicza. Nieodosobnione są głosy, że decyzja ta ma związek z zarzutami prokuratorskimi, jakie otrzymał obecny burmistrz, za które grozi mu do 10 lat więzienia.

W kwietniu przy urnach skreślimy jedno z 5 nazwisk: Mirosław Kastner, Ewa Ostrowska, Magdalena Fuk, Cezary Piórkowski i Robert Kempa. Wiele osób stawia na Ewę Ostrowską, ale bardzo aktywny w mediach społecznościowych jest Mirosław Kastner – bezpartyjny kandydat, który w swoim komitecie wyborczym ( KWW DZIEŃ DOBRY GIŻYCKO) zrzeszył ludzi różnych poglądaów „od lewa do prawa” i postawił na młodą drużynę kandydatów do Rady Miejskiej w Giżycku. Już teraz swoją aktywność giżycki przedsiębiorca przenosi również do świata realnego. W piątek o godz. 18.00 zainauguruje cykl spotkań z mieszkańcami Giżycka: „Porozmawiajmy o Giżycku”, gdzie będzie prezentował filary swojego programu.

Spotkanie odbędzie się w piątek 23 lutego o godz. 18.00 w hotelu MASOVIA przy ulicy Dąbrowskiego w Giżycku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *