piątek, 19 kwietniaredakcja@wGizycku.pl
Shadow

Kandydat Obywatelskiej Koalicji Giżycko z wulgarnym postem o kobietach. „Takiego ch*ja”

Już w piątek wielkie święto wszystkich Pań – Dzień Kobiet. Wydawałoby się, że szacunek do płci pięknej w tych czasach to coś normalnego – zwłaszcza wśród osób aspirujących na najwyższe funkcje publiczne. Jednak – kandydat do Rady Miejskiej w Giżycku, Antoni Kochański z Obywatelskiej Koalicji Giżycko (KWW OK Giżycko) w dość płytki sposób zakpił z kobiet, a w dodatku na swojej fejsbookowej stronie rozpowszechnia wulgarne treści.

Na swojej stornie na facebooku, kandydat na radnego Giżycka – Kochański stworzył i zamieścił mema, który miał być zabawny, a wg. internautów jest „prostacki” i kpi z kobiet. „To uprzedmiotowienie kobiet” pisze do nas Pani Monika, która zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o zajęcie się tematem.

„Co dostałaś od swojego na dzień kobiet…?”, „Takiego ch*ja mi dał”, „chcesz się zamienić na szalik?” Takie treści publikuje na swojej stronie osoba, która aspiruje do zasiadania w 21-osobowje radzie Miasta Giżycka. To nie tylko anty-przykład dla młodzieży jeżeli chodzi o podejście i szacunek do kobiet, ale wstawianie przez kandydatów treści zawierających wulgaryzmy to prawdziwy wstyd. Zwłaszcza, że robi to osoba kandydująca z Obywatelskiej Koalicji Giżycko – która na sztandarach nosi hasła o szacunku do kobiet i dbanie o ich prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *