piątek, 19 lipcaredakcja@wGizycku.pl
Shadow

Kastner „wychodzi” Giżycko? Kandydat na burmistrza inauguruje ostatnią akcję

Już za 4 dni rozpocznie się cisza wyborcza. Kandydaci w wyborach samorządowych mają ostatnie chwile na przekonanie wyborców do swojej wizji zarządzania miastem. Już dziś (wtorek) w samo południe – inż. Mirosław Kastner – ubiegający się o urząd burmistrza Giżycka – rozpoczyna ostatnią akcję tej kampanii wyborczej – #KastnerChodziOGiżycko – do piątku do północy zamierza przejść się każdą ulicą Giżycka, towarzyszyć będą mu kandydaci na radnych z jego komitetu – KWW DZIEŃ DOBRY GIZYCKO MIROSŁAW KASTNER

Każdego dnia kandydat na burmistrza – Mirosław Kastner chce wraz ze swoją drużyną przejść jeden okręg dziennie. (Giżycko podzielone jest na cztery okręgi). Kastner chce być nie tylko na głównych ulicach miasta, ale przejść się również tymi mało uczęszczanymi ulicami i chodnikami. Jak zapowiada – chce zobaczyć każda dziurę i każdą nierówność w naszym mieście. Ma to być kolejna po #KawieZKastnerem akcja, w której można swobodnie porozmawiać z kandydatem na burmistrza Giżycka.

Jak dowiedzieliśmy się od człowieka blisko współpracującego z Mirosławem Kastnerem, pomysłodawcą akcji jest sam Kastner i jest bardzo zdeterminowany, żeby przejść wszystkie ulice mimo, że jego sztab wyborczy prosił go, żeby pojawił się tylko na wybranych ulicach. „Mirek nas zaskoczył tą akcją, widać motywację i chęci” – komentuje jeden z kandydatów na radnych z KWW Dzień Dobry Giżycko Mirosław Kastner.

Akcja #KastnerChodziOGiżycko rozpocznie się we wtorek w centrum Miasta o godzinie 12.00, stąd Kastner wraz ze swoją drużyną mają udać się m.in. na ul. Moniuszki, ulicę Wojska Polskiego, osiedle „Kajki”, Wilanów oraz ul. Nowowiejską – po drodze rozmawiając z mieszkańcami Giżycka.

Plan #KastnerChodziOGiżycko
Wtorek – okręg 1
Środa – okręg 2
Czwartek – okręg 3
Piątek – okręg 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *